Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?

Адміністрація

Стрільська початкова школа Сарненсько міської ради Загальні відомості про заклад Стрільська початкова школа створений 1 вересня 2006 року шляхом реорганізації дошкільного закладу. 34512 Рівненська область, Сарненський район, с.Стрільськ, вул. Чапленка, 33 e-mail: nvk-dnzstrilsk@ukr.net адреса сайту: nvkznzstrilsk@gmail.com Форма власності Комунальний заклад Сарненської міської ради Основні напрямки діяльності Кількісний склад колективу, педагогічний контингент: 10 вчителів, 3 асистенти вчителя, 4 вихователів, 1 психолог 6 - вища категорія;1 - І категорія; 1- ІІ категорія; 3 - спеціалісти; 4 - звання “Старший вчитель” Обслуговуючий персонал: 18 чоловік Методичне об’єднання вчителів початкових класів Учнівський контингент: 1-А - 16 учнів; 1-Б - 16 учнів; 2 - 28 учнів; 3-А - 18 учнів; 3-Б - 22 учні; 4-А - 17 учнів; 4-Б 17 учнів. Дошкільну освіту здобувають 54 дітей в двох групах з 10,5 годинним перебуванням та 24 дитина в групах короткотривалого перебування. Разом в закладі - 214 дітей. Організація інклюзивної освіти - 2 дитини початкової школи ті 1 дитина дошкільного підрозділу; наявність ІІ зміни - двозмінне навчання. Система учнівського самоврядування - немає. Реалізація програм з виховання. Забезпечення виконання навчальних програм початкової школи та дошкільної освіти. Позакласна, гурткова робота - математичний, природознавчий, народознавчий, гурток читців, світ інформатики. Матеріальна база: комп’ютерні класи - 1, підключено до мережі Інтернет; предметні кабінети, майстерні - немає; Наявна спортивно-актова зала. Підвезення шкільним автобусом - немає. Організація харчування. Харчування дітей початкової школи здійснюється на суму 18,30 грн., дітей дошкільного підрозділу харчують на 35 грн. в день, норми харчування в дошкільному підрозділі виконуються не повністю. Основні освітні досягнення Результати участі в олімпіадах конкурсах, змаганнях Учні закладу щороку приймають участь у Всеукраїнському конкурсі української мови ім.. П.Яцика, „Юний ерудит”, „Юне обдарування”, „Кенгуру”- учні посідають призові місця. „Гринвіч” 1 - золотий сертифікат (1 місця), 2 - срібний сертифікат (2 місця).
Заступник директора з навчально-виховної роботи (дошкільний підрозділ)
Класний керівник 1 "А"