Адміністрація

Стрільська початкова школа Сарненсько міської ради Загальні відомості про заклад Стрільська початкова школа створений 1 вересня 2006 року шляхом реорганізації дошкільного закладу. 34512 Рівненська область, Сарненський район, с.Стрільськ, вул. Чапленка, 33 e-mail: nvk-dnzstrilsk@ukr.net адреса сайту: nvkznzstrilsk@gmail.com Форма власності Комунальний заклад Сарненської міської ради Основні напрямки діяльності Кількісний склад колективу, педагогічний контингент: 10 вчителів, 3 асистенти вчителя, 4 вихователів, 1 психолог 6 - вища категорія;1 - І категорія; 1- ІІ категорія; 3 - спеціалісти; 4 - звання “Старший вчитель” Обслуговуючий персонал: 18 чоловік Методичне об’єднання вчителів початкових класів Учнівський контингент: 1-А - 16 учнів; 1-Б - 16 учнів; 2 - 28 учнів; 3-А - 18 учнів; 3-Б - 22 учні; 4-А - 17 учнів; 4-Б 17 учнів. Дошкільну освіту здобувають 54 дітей в двох групах з 10,5 годинним перебуванням та 24 дитина в групах короткотривалого перебування. Разом в закладі - 214 дітей. Організація інклюзивної освіти - 2 дитини початкової школи ті 1 дитина дошкільного підрозділу; наявність ІІ зміни - двозмінне навчання. Система учнівського самоврядування - немає. Реалізація програм з виховання. Забезпечення виконання навчальних програм початкової школи та дошкільної освіти. Позакласна, гурткова робота - математичний, природознавчий, народознавчий, гурток читців, світ інформатики. Матеріальна база: комп’ютерні класи - 1, підключено до мережі Інтернет; предметні кабінети, майстерні - немає; Наявна спортивно-актова зала. Підвезення шкільним автобусом - немає. Організація харчування. Харчування дітей початкової школи здійснюється на суму 18,30 грн., дітей дошкільного підрозділу харчують на 35 грн. в день, норми харчування в дошкільному підрозділі виконуються не повністю. Основні освітні досягнення Результати участі в олімпіадах конкурсах, змаганнях Учні закладу щороку приймають участь у Всеукраїнському конкурсі української мови ім.. П.Яцика, „Юний ерудит”, „Юне обдарування”, „Кенгуру”- учні посідають призові місця. „Гринвіч” 1 - золотий сертифікат (1 місця), 2 - срібний сертифікат (2 місця).
Заступник директора з навчально-виховної роботи (дошкільний підрозділ)
Classroom teacher 1 "А"