Всесвітній день психічного здоров'я

Date: 13 жовтня 2020 о 06:39, Refreshed 13 жовтня 2020 о 07:00
38 views

Заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я.

У НВК ‘ЗОШ І ст. – ДНЗ’ с. Стрільськ з 6 по 9 жовтня 2020 року соціально-психологічною службою школи  було проведено заходи, присвячені Всесвітньому дню психічного здоров’я. Мета заходів - запобігання поширенню депресивних розладів, розумової відсталості тощо.

З учнями 1-х класів було проведено гру «Визнач настрій казкового героя», дітям зачитувалися уривки із казок «Троє поросят», «Коза-дереза», учні імітували емоції казкових героїв, також учням 1-х класів було роздано шаблони, на яких вони створили свого героя – Гра «Створи свого героя» (веселого чи сумного).

З учнями 3-х класів заняття з елементами тренінгу «Мандруємо стежиною Здоровя»

Педагогам було запропоновано вправу «Позитивні бажання», метою було сприяти зняттю психоемоційної напруженості та поліпшенню настрою. Також педагогам було надано «Поради для збереження психічного здоров’я»

З учнями 3-х класів заняття з елементами тренінгу «Мандруємо стежиною Здоровя» З учнями 4-х класів було проведено бесіда «Найголовніше в житті людини – здоровя»Вчителі створили «Осіннє дерево хорошого настрою». Вчителі на осінніх листочках поділилися своїми секретами хорошого настрою.