Тиждень англійської мови

Date: 12 березня 2021 о 08:53
23 view

З 22.02.2021р. по 26.02.2021р. у Стрільській початковій школі був проведений Тиждень англійської мови
З учнями були проведені уроки-подорожі, квести, показ презентацій, створення колажів, змагання тощо.

The game “Merry bus”

Умови гри:

Мета: практикувати у вживанні вивчений матеріал; створити умови для цілеспрямованого використання мовних форм; розвивати вміння та навички з вивлення англійської мови; виховувати культуру спілкування і колективної праці.

Обладнання: роздатковий матеріал, таблиці, м'ячі, вивіски з назвами зупинок, комп'ютерне оснащення.

Для участі у грі беремо 2 команди по 6 чоловік. Для кожної команди обираємо певний колір завдань. У кожній команді обираємо капітана, який отримує маршрутний листок, де вказано порядок відвідування зупинок.

Члени команди, тримаючись за руки, біжать від однієї зупинки до іншої (згідно свого маршруту), виконуючи завдання. На кожній зупинці їх чекає “зупинка — цікавинка” із завданнями, за яке отримуються фішки.

У кінці гри всі повертаються на старт. Перемагає та команда, яка отримала найбільшу кількість фішок (час виконання враховується теж)

Переможцям — призи.

Усі завдання кольрові і на плакатах.