Алгоритм першочергових дій працівника закладу

Date: 31 серпня 2020 о 08:38, Refreshed 23 лютого 2021 о 21:20

АЛГОРИТМ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ ПРАЦІВНИКА ЗАКЛАДУ

у разі виявлення особи, ймовірно інфікованої коронавірусом COVID-19

Вхід до закладу освіти буде можливий лише у захисній масці або респіраторі. У період карантину до закладу не допускатимуть батьків або супроводжуючих осіб – крім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю.

На заняттях захисні маски або респіратори можна не використовувати. Водночас під час пересування приміщеннями закладу носіння масок є обов’язковим.

Перед заняттями педагоги опитуватимуть учнів/вихованців щодо їхнього самопочуття. Тих, у кого буде виявлено симптоми гострих респіраторних захворювань, оперативно направлятимуть до медпрацівника для огляду.

Персоналу проводитимуть обов’язкову термометрію і не допускатимуть до закладу з температурою понад 37,20 С. Водночас для учнів/вихованців температурний скринінг не буде обов’язковим.

Проводити заняття на відкритому повітрі за можливості, передбачити змогу визначати різний час початку та закінчення занять, перерв для різних класів та груп, обмежити проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях.

У закладі також необхідно буде запобігати утворенню скупчень учнів та мінімізувати їхні пересування між кабінетами і класами.

Працівник повинен:

• бути забезпечений засобами індивідуального захисту;

• вжити заходів з дотримання особистої безпеки: надягнути захисну маску, уникати (обмежити) тісного (у т. ч. тілесного) контакту з хворою особою;

• відокремити хворого від інших громадян (при можливості ізолювати його в окремому приміщенні);

• викликати бригаду екстреної медичної допомоги для госпіталізації

хворого.