Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Date: 8 липня 2020 о 11:55, Refreshed 23 лютого 2021 о 21:20

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Для забезпечення ефективності освітнього процесу, оволодіння учнями базовими навчальними вміннями і навичками, спрямованих на розвиток здібностей кожної дитини адміністрацією створюються належні умови.

1. Забезпечення загальноосвітного навчального закладу приміщеннями,

необхідними для виконання навчальних планів і освітніх програм:

Приміщення закладу

•    Заклад нетипового проекту

•    Загальна площа - 1365 м2

•    Класних кімнат - 4

•    Їдальня на 68 місць

•    Спортивно-актова зала - 74 м2

• Кабінет інформатики — 18 м2

• Кабінет директора - 12 м2

•    Кабінет сестри медичної - 9 м2

2. Наявні навчальні кабінети:

4 навчальні кімнати

Інформатики

Спортивно-актова зала

Всі кабінети неоплачувані.

Забезпеченість закладу меблями — 70%. Класні кімнати початкової школи оснащуються відповідно до вимог НУШ. В школі також функціонує  їдальня, спортивний майданчик.

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму учнів під час освітнього процесу визначається у діяльності педагогічного колективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України “Про дорожній рух”, “Про пожежну безпеку”, Державних санітарних правил та інших нормативних актів, що регламентують роботу школи з цих питань. Учні та вчителі навчального закладу дотримуються вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності з учнями та інструкцій з охорони праці для вчителів. Згідно зі статтею 17 Закону України «Про охорону праці» та статтею 169 Кодексу Законів про Працю усі працівники закладу проходять періодичний медичний огляд. Перед початком навчального року комісією були проведені випробування спортобладнання, стан споруд на спортивному майданчику. Будівля школи та приміщення закладу, забезпечені первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками, пожежним інвентарем (пожежними щитами та стендами, пожежним відром, ящиком з піском тощо). Вогнегасники наявні і перезаряджені, розміщені у легкодоступних місцях, які унеможливлюють їх пошкодження. У школі розміщений план евакуації у разі небезпеки чи аварії. Згідно санітарних, пожежних норм і правил, школою отримані Паспорти готовності школи до нового навчального року. На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована програма вступного інструктажу. Регулярно проводяться інструктажі з учнями перед екскурсіями, спортивними змаганнями. У школі наявні необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці, стенди з цивільного захисту. Питання охорони праці та попередження травматизму постійно обговорюється на нарадах при директору. Причини виникнення травм з’ясовуються, аналізуються, відповідно до цього складаються акти та проводяться профілактичні заходи. Традиційно в школі проводяться тижні знань безпеки дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.